ROTENSO MUNA

Choć marka ROTENSO powstała w 1987r., w Polsce klimatyzatory dostępne są dopiero od dwóch lat. Dostępne są trzy rodzaje urządzeń pokojowych – ściennych: Muna, Sole, Kasi. Jednak w tym poście przedstawimy bliżej model Muna.

Muna w swoim podstawowym pakiecie posiada filtr plazmwy (Plasma Air), katalityczny (Cold Nano iAir), z jonami srebra (Silver Ion iAir) oraz elektrostatyczny HD iAIR. Jest to bardzo przydatny pakiet, który skutecznie będzie zwalczać roztocza, alergeny, pyłki, kurz, neutralizować brzydkie zapachy, itp. Klimatyzator oferuje tryb „super cichej pracy”, co oznacza, że na najniższym biegu poziom hałasu wynosi 19 dB, co możemy porównać do szeptu, który wynosi ok. 20 dB lub do szumu liści (10-20 dB). W urządzeniu możliwy jest wielokierunkowy nawiew powietrza – można automatycznie sterować żaluzjami pionowo i poziomo, co skutecznie schładza powietrze w całym klimatyzowanym pomieszczeniu.

Z uwagi na coraz większy postęp technologiczny, a także większe zainteresowanie, producenci coraz częściej oferują możliwość sterownia urządzeniem za pomocą Wi-Fi.  W przypadku klimatyzatorów Rotenso jest to dodatkowa opcja, trzeba dokupić modem (opcja dostępna dla modelu Muna oraz Sole). Dzięki niej można zdalnie sterować klimatyzatorem. Oczywiście jest kompatybilna z systemem Android oraz iOS.

Dzięki grzałkom tacy ociekowej oraz karteru sprężarki klimatyzator może grzać w niskich temperaturach do -25oC. Posiada również funkcję grzania 8oC, co oznacza, że klimatyzator będzie włączał się samoczynnie w trybie grzania, utrzymując temperaturę powietrza na poziomie 8°C, aby zapobiec nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczenia.

Klimatyzatory MUNA mają wysoką klasę energetyczną:

w modelach 2,6 oraz 3,5 kW – dla chłodzenia A+++, dla grzania A++

w modelach 5,2 kW – dla chłodzenia A++, dla grzania A+.

Klimatyzatory Rotenso posiadają 3 lata gwarancji, jednak istnieje możliwość wydłużenia do 5 lat.

Poniżej zdjęcia z ostatniego montażu.

IMG_20160511_101032 IMG_20160511_101152

 

 

Zapraszamy!